Podobnie jak Sony, także Nintendo podgrzewa atmosferę przed premierą swojej konsoli Wii. W trakcie niemieckiej konferencji Games Convention w Leipzig zaprezentowało dwie nowe gry.
Mario Strikers Charged (tytuł roboczy) - sequel Super Mario Strikers oraz Battalion Wars 2. Pierwsza z nich ma w pełni wykorzystywać nowy kontroler opracowany przez Nintendo – przypominający miecz świetlny (niestety bez promienia), rejestrujący ruchy za pomocą czujników bezwładnościowych i w ten sposób kierujący postacią. Niestety nie podano żadnych informacji na temat daty premiery ani ceny nowej konsoli.
Nowe gry dla Wii
Radek Nimal - Thursday, 24 August 2006, 11:31Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.
"Miecz ¶wietlny"? No bez jaj XD co to za porównanie? XD
znajac refleks Nintendo- gry ukaza sie pdo koniec zycia konsoli – jesli wogole 😉
[test]
No zgadza siê. Napalili sie na starwars a kontroler przypomina tylko zwyk³y telepilot.
Berion – a jak nazwiesz podluzne plastikowe cos, czym gracz wywija na wszystkie strony? mi sie jeszcze z jednym kojazylo, ale nie wiem czy ma force-feadback ROTFL
@nimal
Pilot od TV 😛
@GlatzOK
Nie rozumiem o co Tobie chodzi. To jest bardzo ciekawe i innowacyjne rozwi±zanie maj±ce (przynajmniej w teorii) zast±piæ pada. Je¶li nie bêdzie problemów z komunikacj± "pilot<->konsola to czemu nie? Ja jestem jak najbardziej za. Obecniemam do¶æ ciekaw± sytuacjê na rynku bo ka¿dy z potentatów celuje w innego klienta.
@michobo
Wszystko zale¿y od developerów, a Ci s± nad wyraz przychylni, wiêc…? Póki co nie o co siê baæ.
@Berion
A co tu do zrozumienia? Kontroler wygl±da jak pilot/detonator i tyle. Kiedy¶ w konsolach innowacj± by³ pistolet z którego sie celowa³o do kaczek i "gunmanów". Nie zauwa¿y³em ¿eby w PS lub X_klocu by³ stosowany.
No popatrz, a by³y he he.
Poszukaj trailera z tym wynalazkiem w akcji. Je¶li nie innowacyjne to conajmniej ciekawe (wyobra¼ sobie np. Onimusha’ê na takim ustrojstwie).
a dlaczego w Leipzig a nie w Lipsku?