HD DVD dla Xboxa 360 już jest

Radek Nimal - Monday, 02 October 2006, 14:18

Zewnętrzny napęd HD DVD dla konsoli Xbox 360 już jest. W połowie listopada ma pojawić się w sklepach w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech (co jest dla nas bardzo dobrą wiadomością) w cenie, odpowiednio, 199,99 dolarów, 199,99 euro lub 129,99 funtów.


W dodatku napęd będzie dostarczony z filmem King-Kong, oczywiście na płycie HD DVD. Aby nabywcy mogli w pełni docenić nową technologię początkowo napęd będzie sprzedawany w komplecie z pilotem zdalnego sterowania (w późniejszym terminie pilot będzie osobnym akcesorium w sugerowanej cenie około 30$).

Źródło: Xbox

Tagi:

Komentarze (0)
  1. marek_haj pisze:

    a mialo go ponoc nie byc … tak sie M$ zarzekal ze nie i wogole niemozliwe 😛 tyle warte ich wypowiedzi prasowe. Zreszta zanda to niespodzianka 😛

  2. DeadPL pisze:

    no to widze ze bêdzie zakupiæ 🙂

  3. P_M_ pisze:

    Cena jest zabojczo niska. Prawie jak za cala konsole. Mamy juz dysk twardy za 100euro, teraz bedzie HD DVD.

  4. REi pisze:

    Nintendo Wii gora!! (249$ :D)

  5. marek_haj pisze:

    jak dla mnie wystarczy dobry komputer – konsoli mi nie trzeba …

  6. P_M_ pisze:

    Za rok lub dwa dzisiejsze gforce i radeony z high endu beda za slabe, a konsolowe gierki (nowosci) beda smigac na starym xboxie 360 bez problemu. No chyba, ze beda cie satysfakcjonowac gierki na ustawieniach minimalnych.

  7. chris996 pisze:

    I po co HD DVD dla xboxa. I tak lepszym standardem bêdzie Blu-ray.

  8. marek_haj pisze:

    @P_M_
    jasne … nowosci beda smigac na Xboxie 😛 kon by sie usmial i tyle.

  9. nimal pisze:

    200 dolkow za hd dvd + konsola to bardzo tanio jak za nowiutka technologie

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.