7,5 TB NAS od LaCie

mirage - Thursday, 09 October 2008, 10:42

Jeśli komuś nie wystarczyło 6 TB miejsca w 4big Quadra powinien przyjrzeć się nowej propozycji firmy LaCie: serwerowi NAS 5big Network.






NAS dostępny jest w opcjach 2,5 TB, 5 TB i 7,5 TB. Kosztują one kolejno: 900, 1400 i 1900 USD. Posiada pięć zatok na dyski 5,25-cala. Wraz z nimi klientowi udostępnione jest oprogramowanie: Genie Backup Manager Pro i Intego Backup Manager Pro do tworzenia kopii bezpieczeństwa. Wymiary urządzenia to 220x196x173 mm. Zewnętrzna strona poza designem Neila Poultona charakteryzuje się interfejsem Gigabit Ethernet, trzema eSATA i jednym portem USB 2.0. 5big Network objęte jest trzyletnią gwarancją.

Źródło: techconnect

Tagi:

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.