Brutalne Legendy usłyszycie jesienią 2009

uth - Saturday, 13 December 2008, 12:41

Jesień już prawie za plecami, a tu już plany odnośnie następnej. Szaleństwo! Tim Schafer ogłosił, że jego gra o tytule Brutal Legend zostanie wydana następnej jesieni.







Brutal opowiada historię widzianego z 3 osoby Jacka Blacka w roli Eddiego Riggsa, który postanawia stworzyć armię rockowców za pomocą obusiecznego toporu, auta z silnikiem v8 i gitary.... Historia trochę zbliżona do cyklu „Armia ciemności”, a wiecie dlaczego? Ponieważ Eddie zostaje cofnięty w czasie do mitycznej krainy rock & rollu, gdzie rządzili kiedyś tytani Metalu, a zewsząd było słychać brzmienie czysto chwytanych akordów.
Brzmi absurdalnie? Jak zawsze wszystko z tym aktorem w roli głównej, może być zabawnie...
Gra będzie dostępna na PS3 i X360, jak już wspomnieliśmy następnej jesieni.


Źródło: Kotaku.com

Tagi:

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.