Logitec zaprezentował nową serię zewnętrznych nagrywarek DVD oznaczoną jako LDR-PMD8U2L. W jej skład wejdą dwa modele - czerwony LDR-PMD8U2LRD oraz czarny LDR-PMD8U2LBK. Urządzenia mają wymiary 133.6 x 160 x 17.7 mm, ważą po 415 gramów, z komputerem łącza sie za pośrednictwem interfejsu eSATA. Nagrywarki potrafią nagrywać z ośmiokrotną prędkością nośniki DVD+R/-R/-RW, sześciokrotną - DVD+R/-R DL i DVD-RW, pięciokrotną - DVD-RAM, natomiast płyty CD-R/RW moga byc wypalane z szybkoscią 24x.
Jako pierwszy na rynku pojawi się model z czarną obudową (ma się to stać jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca), wersja z obudową w kolorze czerwonym trafi do sklepów na początku stycznia. Cena nagrywarek, nie uwzględnmiając podatków, ma wynosić 92$ (czyli, po uwzględnieniu zarówno podatków jak i pozostałych czynników, powinno dać w sklepach w Polsce kwotę ok. 400 zł).
Drooooooooogo. 😐
Swoj± drog± ciekawe, czego to OEM jest. 😉
moze by sie za jakosc w koncu wzieli… marzenie scietej glowy
Zdecydowanie za drogo nawet jak za slima ogólnie nie wiem po co reszta obudowy jest kolorowa skoro i tak jej nie widaæ, ogólnie to wola³ bym kupic Lg i jeszcze by mi po³owa kasy zosta³a.
draft – nie widac obudowy? w ZEWNETRZNEJ nagrywarce? 😉
lol
😀