I-O Data DisplayDock USB-DD1

Jarson - Tuesday, 24 November 2009, 14:17

I-O Data wymyśliła sposób na ułatwienie życia dla osób, które używają notebooka jako domowego komputera, a jednocześnie często zabierają go ze sobą wychodząc. Każde wyjście wiąże się z koniecznością odłączenia wszystkich podpiętych do laptopa urządzeń, takich jak myszka, drukarka, monitor, router. Dzięki DisplayDock USB-DD1 wystarczy odłączyć jeden kabelek USB.







Propozycja I-O Daty pozwala na podłączenie wszystkich peryferii i stanowi pośrednik między nimi a laptopem. Do DisplayDock oferuje porty: 3 x USB 2.0, LAN oraz DVI. Dane z nich pochodzące są przesyłane do komputera za pomocą pojedynczego kabelka USB. Dzięki technologii DisplayLink możliwe jest w ten sposób nawet przesyłanie obrazu o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli).
Urządzenie ma pojawić się w sprzedaży w połowie grudnia. Jego cena powinna wynieść nieco ponad 300 zł.


Źródło: itechnews.net

Tagi:

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.