Flashfix dla napędów LiteOn

Bartek Wróbel - Friday, 17 January 2003, 22:42

Ukazała się nowa wersja 1.02 programu Flashfix, który pozwala na patchowanie większości programów flash-ujących LiteOn-a, dzięki czemu nasz firmware będzie mógł zostać wgrany do KAŻDEGO napędu.
Flashfix nie zmienia samodzielnie biosu, wyłącza jedynie funkcję sprawdzającą wersję/model naszego urządzenia, programu flashującego. Jest to przydatne gdy chcemy np. powrócić do starej wersji biosu lub ponownie wgrać ten sam bios, ale program flashujący nam na to nie pozwala. Jest to bardzo prosta i szybka aplikacja jednak uruchamiając ją NALEŻY BYĆ W 100% PEWNYM, że posiadamy odbowiednią dla naszej nagrywarki wersję biosu.
Nie odpowiadamy za ewentualne straty spowodowane niewłaściwym użyciem programu.

Tagi:

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.