321 Studios, twórca DVD X Copy i Games X Copy, rozważa możliwość ogłoszenia upadłości. Jest to odpowiedź na ostatni pozew, o którym niedawno informowaliśmy, i próba ochrony przed nim. W ciągu ostatnich miesięcy firma zwolniła ponad 300 pracowników.
Kolejna vicoria
Gregg - Thursday, 17 June 2004, 14:56Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.
Jednak sie poddali…
A co bêd± walczyæ z ³osiami pazernymi na kasê. Oni produkowali narzêdzie. A ¿e by³o wykorzystywane ró¿nie to trudno.
Zamkn± jedn± firmê i otworz± drug± … ludzie z g³ow± na karku zawsze znajd± sobie miejsce … a nauczyli siê pewnie czego¶ na swoim b³êdzi i zajm± siê teraz czym¶ innym 😉 Pewnie softem które tylko ³amie zabezpieczenia, a nie kopiuje go 😉
niedlugo to nero splajtuje bo przeciez mozna nim palic zcrackowane gry.
Ale Ahead nie pisze o tym wszêdzie, ¿e mo¿na …
Wykonczyli juz jedna firme i troche ludzi bedzie bezrobotnych i nie bede miec kasy wiec beda musieli piraty kupowac 🙂
Wed³ug tego wiêkszo¶æ firm powinna zbankrutowaæ, bo praktycznie ka¿dy programów mo¿e pos³u¿yæ do przestêpczych celów.