Pancerne płyty od TDK

admin - Thursday, 05 August 2004, 15:04

TDK rozszerzyło swoją ofertę płyt DVD nośnikami o średnicy 8 cm i pojemności 1.4 GB. Powiększyły one gamę produktów w linii Armor Plated DVD (armor plate – płyta pancerna). Cechują się wysoką trwałością i odpornością na zadrapania oraz promienie UV.




Źródło: TDK



Dyski te są przeznaczone do użytku domowego, a w szczególności dla posiadaczy cyfrowych kamer. Można je nagrywać z maksymalną prędkością x2. Cena płyty jednokrotnego zapisu DVD-R została ustalona na 8.99 USD, natomiast nośniki wielokrotnego nagrywania DVD-RW będą kosztowały 11.99 USD za sztukę.
Więcej o płytkach można dowiedzieć się tutaj.

Tagi:

Komentarze (0)
  1. Bartez pisze:

    @Dragon

    Przepraszam za omy³kowe usuniêcie komentarza…

  2. Rekinblu pisze:

    hehe z t± cen± to hyba z kosmosu spadli 😉

  3. Alat57 pisze:

    hyba siê z czym¶ na ³by pozamieniali!!!!

  4. smykus_likas pisze:

    To proste, chcesz miec pancerna plyte, placisz 9$. Chcesz miec zwykla plyte placisz 1,5 zl

  5. Szczota pisze:

    Za taka cene to mamy plytke DL…

  6. Dahag pisze:

    a¿ stach pomy¶leæ ile by kosztowa³y pancerne p³ytki DL

  7. adamiusz pisze:

    ja to sie zastanawiam czy mozna tego uzywac zamiast kamizelki kuloodpornej ??? 🙂

  8. Lajt\'on\'da pisze:

    Tylko Pan redaktor zapomnial powiedziec, ze te plytki tyko US-ej sa do kupienia. Wiec Panowie nie podniecajcie sie ………..

  9. Dahag pisze:

    @ Lajt\’on\’da

    O czym ty mówisz DAHAG wszystko mo¿e ;]

  10. grzes07 pisze:

    ceny rzeczywiscie wysokie jak zawsze jesli chodzi o miniature czegos

  11. A_Markus pisze:

    no, mo¿e dla p³yt wielokrotnego nagrywania taki rodzaj zabezpieczeñ i gwarancji jako¶ci mo¿e mieæ sens dla pewnych wa¿nych nagrañ…

  12. Rekinblu pisze:

    @Lajt\’on\’da
    No nie wiem ja za parê dni bêdê mia³ do testu

  13. Lajt\'on\'da pisze:

    @Rekinblu
    to jakjuz bediesz mial te plyte to zajrzyj na opisy na tylnej czesci pudelka. Jak bedzie tam podany adres TDK Polska – zwracam honor. A jak nie ……. To daj nam wszystkim po prostu znac.
    Mnie sie wydaje, ze to nie jest plyta na Europe. http://www.tdk-europe.com/products/pl/recordablemedia/14/8cm

    Ceny – nie znam

  14. Kozo pisze:

    Ludzie – nie lubie jak ktos cos komentuje a nie ma pojecia o tym !!!!! Jesli sie ta plytka pojawi tylko u nas to pierszy polece ja kupic i to z 10 szt. co najmniej !!!!!!!!! a dlaczego??? jesli bedzie u nas taka cena jak podaja to jest to baaaardzo tanio.Komentujecie cos a nawet nie wiecie ile np. musze zaplacic za identyczna plyte SONY do kamery?? a wiec ostatnio za RW placilem 70 zl. od sztuki i to jeszcze klaniajac sie w pas dlatego bo nigdzie juz ich nie bylo.A tu 12 dolcow i to jeszcze z jakims zabezpieczeniem – rewelka :))

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.