Panasonic LF-M860JD

admin - Tuesday, 01 November 2005, 16:28

Pod koniec listopada, Panasonic wprowadzi do sprzedaży nową, zewnętrzną nagrywarkę DVD o nazwie kodowej LF-M860JD. Napęd będzie w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows 2000, XP, x64 Edition.
Panasonic_LF-M860JD.jpg



Opracowany na podstawie wewnętrznego modelu LF-M821JD, który pojawił się na rynku detalicznym w lipcu, nowy zewnętrzny napęd DVD został wyposażony w interfejs USB 2.0. Moda na obsługę formatu DVD-RAM dosięgła i tego modelu, LF-M860JD będzie, bowiem obsługiwał zapis płyt DVD-RAM z prędkością x5.
Początkowo nagrywarkę można będzie kupić na rynku japońskim, do sprzętu dołączone zostanie dodatkowo oprogramowanie Cyberlink DVD-MovieAlbum SE 4.1 VR, PowerProducer 3 (wsparcie dla CPRM), PowerDVD 6 i B's Recorder GOLD8 BASIC. Na razie, producent nie podał szacunkowej ceny napędu.
Specyfikacja Panasonic LF-M860JD
Zapis:

  • DVD+R DL x4
  • DVD+R x16
  • DVD+RW x8
  • DVD-R DL x4
  • DVD-R x16
  • DVD-RW x6
  • DVD-RAM x5
  • CD-R x40
  • CD-RW x24

Odczyt:
  • DVD-ROM x16
  • CD-ROM x40

Tagi:

Komentarze (0)
  1. pietro_asp pisze:

    Wyglada fajnie 😀

  2. mroweczek pisze:

    ten przedni panel cos mi przypomina 😛

  3. malciak pisze:

    Wygl±da jak sprzêt stacjonarny, co ca³kiem fajnie siê prezentuje.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.